Blog

League of Legends Galio kabiliyet dizilimi ( YENİ GALİO )

Yeteneklerinde değişikliğe gidilen galio bu sezona damga vuracak şampiyonlardan biri olma potansiyeli taşıyor. Bu seferki yazımız içerisinde galio kabiliyet dizilimine yer vereceğiz. Bu yazı ile galio kabiliyet dizilimini sizde rahat bir şekilde uygulayabileceksiniz.

Yeni Galio içerisinde eski Galio’ya nazaran daha fazla stun mekanizması bulunuyor. Bu sebepten ötürü yeni Galio jungle, top, support veya mid pozisyonlarında sıkça kullanılabilir. Fakat ben ultisini eskisi kadar verimli bulamadığımı söyleyebilirim. Eski ultide birden fazla alan hasarı daha kuvvetliydi. Ama bu seferkinde sanki bir tık daha az hasar veriyor. Öte yandan Q ile farm yapmak çok kolay olmuş gelen güncelleme ile. E skilli anında önü atılıp güzel bir stun mekanizması oluşturabiliyor. Aslında her yönden güçlü hale geldiğini söyleyebiliriz ( ultisini çıkaracak olursak 🙂 ). Özellikle kostümleri diğer şampiyonları daha çok kıskandıracak gibi duruyor.

İsterseniz yeni Galio’nun skillerini ve skillerinin maç içerisinde nasıl kullanılabileceği ile ilgi bilgi sahibi olabilmemiz için yazımız içerisine bir video ekleyelim.

Yeni Galio Skilleri;

Maç içerisinden örnekler ile ( Gameplay );

Galio’nun bir çok farklı kabiliyet dizilimini görebilirsiniz. Fakat biz koridorlara göre kabiliyet dizimlerini inceleyeceğiz. Benim favorim kesinlikle MID ve TOP koridorları olacaktır. Ben Galio’nun yeni hali ile bu koridorlarda daha güçlü olacağına inanıyorum. Dilerseniz vakit kaybetmeden listemizi oluşturalım.

Galio kabiliyet dizilimi ( MID );

Galio kabiliyet dizilimi ( MID )

Galio kabiliyet dizilimi ( TOP );

Galio kabiliyet dizilimi ( TOP )

Bu yazımız içerisinde galio kabiliyet dizilimine değindik.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir