Blog

League of Legends Konuşma Programı (Curse Voice)

Curse Voice bir konuşa programıdır. League of Legends’te bir takım haline gelmeye çalışıyorsanız ve artık bir konuşma programına ihtiyacınız var ise bu program sizin ihtiyacınızı tam anlamıyla görecektir.

Curse Voice kurulduktan sonra programın sağ bölümünde bir arkadaş listesi mevcut. Çevrim içi arkadaşlarınızı görebilir, onlar ile sohbet edebilir ve yeni kişiler ekleyebilirsiniz. Arama yapmak için sağ tıklayıp arama düğmesine basmanız yeterli. Oyun içerisinde ise sağ bölümde kaç kişi var ise o kadar düğme vardır. Eğer takım arkadaşlarınızda birisi konuşuyor ise üzerinde bir yeşil ışık belirir.

Bas-Konuş sistemini kullanarak konuşmak sizin için daha iyi olacaktır. Eğer bir tuşa atamadan konuşmak isterseniz tüm dış sesler diğer arkadaşlarınıza iletilmekte ve buda rahatsızlık uyandırmaktadır. Bas-Konuş sistemi için yine programın arayüzünde sağ bölümden ayarlar sekmesine giriyoruz. Açılan pencereden Ses bölümünü seçip aşağıya doğru indiğimizde Bas-Konuş‘u her zaman kullan tikini işaretliyoruz. Sağ kısımda bulunan “atamak için tıklayınız” butonuna bastıktan sonra ise bir tuşa basıp hangi tuş ile konuşmak istediğimizi ayarlıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir