Blog

SKT vs KOO kim dünya şampiyonu olur ?

Bir yanda FNC takımın 3-0 gibi bir skor ile mağlup etmiş olan KOO, diğer yanda finale kadar namağlup gelmiş olan SKT. Tüm otoriteler SKT’nin dünya şampiyonu olacağı görüşünde birleşiyor. Bende SKT’nin Faker ve Marin farkı ile bir adım önde olacağını düşünüyorum. Final maçı bugün Türkiye saati ile  14:00 da yayınlanacaktır.

Maç twitch video yayını üzerinden takip edebilirsiniz. Aşağıdan da takip edebilirsiniz 🙂

Watch live video from RiotGamesTurkish on www.twitch.tv

3 Comments on “SKT vs KOO kim dünya şampiyonu olur ?

  1. Skt faker ve marin ile önde olabilir, ama skt de 19.9 kda ile oynayan birde Bang faktörü var, bu maçı skt kazanırsa ya bang ya da skt taşıyacak. Ama koo Tigers hiçte hafife alınacak bir takım değil. Gorilla ve smeb gibi çok iyi ve dünya kupası tecrübesine sahip 2 oyuncuya sahip, alr koridor da Gorilla sayesinde koo önde başlayabilir, üst koridor sakin ve Ormancı etkisiyle geçilecek çünkü smeb ve marin çok denk oyuncular. Midde kuro vs faker göreceğimize zaten şüphe yok, ama kuro da gayet iyi bir oyuncu, koridor safhasında olmasada takım savaşlarında çok iş yapar. Son olarak ormana gelirsek, koo tarafında hojin eğer agresif bir tavır gözetip oyuna hızlı başlarsa ilk savaşlara koo önde görebilir, ama Bengi gibi daha onceden dünya şampiyonluğu görmüş bir oyuncu hojin e göre daha üstün olacaktır. Skor konusunda skt 3-1 lik bir skorla alır diye düşünüyorum. Ama bu dünya kupası çok süpriz dolu geçiyor, hiç belli olmaz 😊😆

  2. Şöyle bir durum var. Faker çok agresif oynadığı için Xpeke karşısında oynatılmadı. Bugünde öyle bir şey görebiliriz. Bende SKT’nin kazanacağını düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir